O nas

Jesteśmy polską firmą założoną w 2008 roku specjalizującą się w sprzedaży detalicznej jak również hurtowej komponentów, dodatków i innych specyfików wykorzystywanych w domowej produkcji kulek proteinowych, zanęt i przynęt. Pod marką Fish Food produkujemy również mixy, dipy, boostery i oczywiście kulki proteinowe zarówno tonące jak i pływające oraz wiele innych ,,przysmaków” nie tylko dla karpi, ale również innych ryb. Od początku powstania firmy stawiamy na jakość i świeżość oferowanych przez nas produktów oraz uczciwość i szacunek dla Klienta, ponieważ tylko w ten sposób można osiągnąć sukces zarówno w biznesie, jak i nad wodą. Współpracujemy z czołowymi producentami i dostawcami, zaopatrującymi rynek spożywczy oraz paszowy w kraju jak i za granicą. Konsultujemy się ze specjalistami w dziedzinie produkcji karm dla ryb i technologii żywienia oraz jesteśmy objęci nadzorem weterynaryjnym. Cenimy sobie znajomości nawiązane z wieloma karpiarzami z Polski i Europy. Dzięki nim otrzymujemy kompleksowe informacje na temat skuteczności naszych produktów, okoliczności osiągania najlepszych wyników oraz wskazówki, jak je jeszcze bardziej ,,podrasować” i w jakim kierunku mamy poszerzać swoją ofertę.

Serdecznie zapraszamy sklepy i hurtownie do współpracy, natomiast karpiarzy do przetestowania i sprawdzenia wyrobów marki Fish Food, które można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie firmowym http://www.karpmarket.pl Służymy również pomocą i dzielimy się swoim ponad 20-letnim doświadczeniem z zakresu tzw. ,,Karpiowej kuchni” w zamieszczonych na naszej stronie https://www.fishfood.com.pl artykułach. Natomiast wersję filmową porad i różnych tematów związanych praktycznie z każdą dziedziną wędkarstwa karpiowego można obejrzeć na kanale YouTube FISH FOOD TV Życzymy udanych połowów i do zobaczenia nad wodą !

Z karpiowymi pozdrowieniami
Marcin Krajewski – właściciel firmy

 

Adres do korespondencji pocztowej:
FISH FOOD
ul. Baśniowa 28
15-157 Białystok
woj. podlaskie

Weterynaryjny numer identyfikacyjny: PL2061020p

Kontakt telefoniczny: +48 606 533 475

e-mail: biuro@fishfood.com.pl

Teksty, zdjęcia, filmy, grafiki umieszczone na stronie https://www.fishfood.com.pl podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Kopiowanie i używanie ich w jakikolwiek sposób bez otrzymanego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.