Komponenty i dodatki

Komponenty to podstawowe produkty stosowane w recepturach na kulki proteinowe, zarówno robione domowym sposobem, jak również używane przez firmy do masowej produkcji. W zależności od rodzaju posiadają różne wartości odżywcze i pełnią wiele funkcji w mieszankach. Wiedząc, jak ważną rolę odgrywa jakość i świeżość komponentów, dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie pełnowartościowe produkty. Pragnąc spełnić wymagania zarówno swoje, jak również Klientów otrzymujemy regularne dostawy towaru, niektórych składników nawet kilka razy w miesiącu. Robimy zakupy u polskich producentów lub importujemy od wiodących w Europie firm zaopatrujących rynek karpiowy. Waga: 0,5 kg, 1 kg i 4 kg

KOMPONENTY – kup w sklepie firmowym www.karpmarket.pl

Gama składników odpowiedzialnych za walory smakowe i zapachowe oraz strawność kulek proteinowych. Ich siła działania oparta jest na ziołach i przyprawach, które są naturalnymi dodatkami regulującymi metabolizm i przyswajalność pobieranego przez ryby pokarmu. W zależności od dozowania poszczególnych produktów, możemy stosować je podczas wyrobu kulek proteinowych dodając do części płynnej lub ujmować w trakcie projektowania receptury na mix. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasze mieszanki nie były jałowe w smaku, miały wyraźny zapach, a ryby szybko nie rezygnowały z podanego im pożywienia, warto jest zapoznać się z ofertą tego działu.

DODATKI W PROSZKU – kup w sklepie firmowym www.karpmarket.pl

Dodatki w płynie to grupa specyfików funkcyjno-wabiących używana do wyrobu kulek proteinowych oraz innych zanęt i przynęt. Część z nich jest przez nas konfekcjonowana, natomiast takie produkty jak np. Fishamino, Dip/Booster Base, barwniki oraz słodzik w płynie to nasze sprawdzone i przetestowane wyroby. Przy produkcji kulek proteinowych dodajemy je do części płynnej, z której po dosypaniu mixu wyrabiamy ciasto. Dodatki w płynie są bardzo łatwe i wygodne w użyciu. Ich dozowanie oraz opis stosowania znajdują się na każdym opakowaniu. Podobnie jak komponenty, również produkty z tego działu są przez nas sprzedawane na bieżąco i regularnie uzupełniamy ich niedobór w magazynie.

DODATKI W PŁYNIE – kup w sklepie firmowym www.karpmarket.pl